הצטרף חינם לשבוע התנסות ללא התחייבות!

הצטרף חינם לשבוע התנסות ללא התחייבות!


למה סינון?

נראה שכיום כבר אין צורך להרחיב על הסכנה האישית והנזק החינוכי בהחזקת מכשיר סמארטפון פתוח לגלישה חופשית ברשת האינטרנט. מאידך ידועה התועלת בשימוש ברשת לדברים פרקטיים וחיוביים. לכן נוצר ההכרח ליצור אפשרות לסינון הגלישה הן באתרי האינטרנט והן באפליקציות:
סינון ששרטוט גבולותיו נמצא בפיקוח רבני חב"ד ועונה על הצרכים הנ"ל,
סינון חזק שיפעל בכל צורות הגלישה, לרבות הרשת האלחוטית ותחת כל חברה סלולרית בארץ ובעולם.

פשוט וקל

במטרה להקל על ההתחברות למערכת הסינון, אין צורך להחליף את מכשירכם במכשיר חדש, כל שעליכם לעשות הוא להכנס לדף ההתקנה, לעקוב אחר ההוראות ולמלא את הפרטים הנדרשים. לאחר מכן תותקן במכשירכם אפליקציית netspark במסלול הייחודי שאושר ע"י בי"ד רבני חב"ד.
שימו לב! האפליקציה netspark שמופיעה בחנות האפליקציות אינה מאושרת לשימוש ע"י בי"ד רבני חב"ד.


אפשר לנסות? כמה זה עולה?

עלות האפליקציה היא 149 ש"ח בתשלום חד פעמי, המקנה אפשרות הגנה וסינון למשך שנה. לאחר ההרשמה ניתנת אפשרות לשבוע נסיון חינם, דהיינו, אם מבטלים את הרישום לאפליקציה לפני סיום שבעת הימים מההרשמה - לא מחוייבים כלל.

מכשירים נתמכים

התוכנה תומכת כרגע במכשירים מבוססי מערכת הפעלה אנדרואיד (Android) מגירסה 4 ומעלה, מרשימת היצרנים הבאים: Asus, HTC, Lenovo, LG, Motorola, Samsung, Sony.
התוכנה מותקנת על המכשיר עצמו, ובכל חברה וכל סים דרכו תתבצע גלישה, גם אם אתם בחו"ל ומשתמשים בסים מקומי, המכשיר מוגן!
שימו לב! בשלב זה התוכנה לא תומכת במכשירים אייפון ואייפד המבוססים על מערכת iOS, גירסא מיוחדת למערכת זו תצא בעז"ה בהמשך.מסלוליםמינימילי

הודעות סמס
הודעות מייל


בסיסי

דואר אלקטרוני
אתרים ואפליקציות תורניים ושימושיים
משרדי ממשלה, בנקים, דואר, שירותי בריאות, תחבורה ציבורית, מפות וניווט באמצעות GPS. ללא אפליקציות להעברת מסרים מידיים (כגון וואטסאפ).

מורחב

דואר אלקטרוני
אתרים ואפליקציות נוספות
אתרים ואפליקציות נוספות בתחום המידע, חדשות, כלכלה, קניות, משחקים ועוד, עם סינון מתאים. אפליקציות להעברת מסרים מידיים (כגון וואטסאפ). ללא אפשרות לשימוש ברשתות חברתיות (כגון פייסבוק). 


למותר לציין שעל המשתמשים מוטלת האחריות לשימוש ראוי, כמו בשיחת טלפון רגילה ובכתיבת מייל.