[rev_slider main]
 • Avantajları

  Ekonomik, Temiz İşçilik, Zamandan
  Tasarruf, 
  Rakipsiz 
 • Özellikleri

  Yağlı ve Pis ortamlarda dahi en iyi sonucu verir.
 • Maliyet Performansı

  İlk iki (2) dişe yarım ay şeklinde uygulama ile hem zamandan hem paranızdan tasarruf edini.

LOXEAL 55-03

 • Sertifikalar

  Bütün Gaz dağıtım firmaları tarafından sertifikalandırılmış tek üründür.
 • Ustanın tek tercihi

  Loxeal 55-03 ile yapılan tesisat bağlantılarında yapılan araştırma neticesinde hiçbir kaçak olmadığı tespit edilmiştir.
 • Uygulama Videosu

  Doğru Uygulama için lütfen 9086807686 ya basınız.

Haftanın Çok Satanları

 • _THP3287

  Q20 Çok Amaçlı Yağlayıcı

  Q20 genel amaçlı kullanılan ürün grubudur. Temizler, yağlar ve korur. Yağ oranı diğer yağlayıcılara göre % 50 daha fazladır ve su itiş özelliklerine sahiptir. Q20 silikon içermez ve boya uygulamalarında kullanılır. Ev, atölye, endüstri, otomotiv, marina ya da serbest piyasada kullanılabilir. 150 ml ya da 300 ml ambalajlardadır.

  29.90
 • Loxeal-uv-30-24-2

  ,

  Loxeal 30-24
  Cam Yapıştırıcısı

  Hızlı kürleşen, yüksek mukavemette ultraviyole yapıştırıcı. Özellikle camı cama, camı metale yapıştırmak için dizayn edilmiştir. Optik duruluğu sayesinde değerli kristaller için idealdir.

  130.00
  Sepete Ekle7879896812
 • Loxeal-23_E-17_20THP3234

  ,

  Hızlı Yapıştırıcı ( Loxeal – 23 )

  Etil Siyanoakrilat bazlı orta vizkositeli, genel amaçlı hızlı yapıştırıcı. Orta bağlantı zamanı. Lastik, metal, plastik parçaların bağlantısı için.  Loxeal İST23 özellikle normal boyalı yüzeylerde boyanın içine işleyerek mükemmel yapışma sağlar.

  19.99
 • h-seal-65_THP3270

  H-SEAL 65
  MS Polimer Yapıştırıcı

  Açıklama H -SEAL 65, tek parka, yüksek modüllü, Silil modifiyeli Polimer elastik yapıştırıcıdır. Sıkıldığında, atmosferik nemle tepkimeye girerek kuruyarak yüksek performanslı, kalıcı esnek elastik yapışkan oluşturur.

  Uygulama alanları H-SEAL 65, metaller, sac (galvanizli , kaplamalı ve boyalı), işlenmemiş veya anotlanmış alüminyum, pirinç, bakır, cam, GRP, ahşap, beton ve birçok sert plastik dahil olmak üzere çok çeşitli malzemeyle ilgili sızdırmazlık ve yapıştırma işleri için güçlü ve çok yönlü bir yapışkan yalıtıcıdır .Endüstriyel (yalıtımlı panellerin montajı; titreşimsiz yapıştırma ve çelik, alüminyum, ahşap, GRP, bileşenler ile diğer plastik malzemeler ile boyalı yüzeyler üzerinde yalıtım,) ve sert, esnek kauçuk ek veya güçlü elastik yapışkanın gerekli olduğu denizcilik alanında elastiki, yapısal yapıştırma uygulamalarında kullanıma uygundur .

  29.90